Cilt bakımında Fiddy metodu nedir?

bencede

New member
1. ADIM

Gözeneklerde biriken fazla sebumu ortadan kaldırıyoruz! Bunun için gereksiniminiz olan asidik yapısıyla dikkat çeken BHA tipi bir bakım eseri kullanmak. BHA yağda çözünme özelliğine sahip bir cins organik asit. Tüm yüzünüze ve yahut yalnızca bölgesel bir uygulama yapmak büsbütün size kalmış. Eseri 25 dakika cildinizde bekletin ve ikinci adıma geçin.

2. ADIM

BHA eseri yardımıyla ciltteki fazla sebum parçalanıyor. Bu kademede olağanda yaptığınız üzere cildinizi temizlemiyorsunuz. Bunun yerine çabucak bir kil maskesi uygulamalısınız, bu biçimdece gözeneklerin içerisine dolan sebum, kir üzere kalıntıları doldukları bölgeden dışarı çıkarıyoruz. Sürdüğünüz kil maskesinin üzerinde yazan müddet kadar bekleyip akabinde durulama işlemine geçiyoruz.

3. ADIM

Arınma zamanı! Uygulama yapılan bölgeye yağ bazlı bir temizleyici kullanmak bu metodun şayet olmazsa olmazı. Yağ bazlı temizleyiciyi cilt üzerinde yaklaşık 15 dakika beklettikten daha sonra beş dakika boyunca fazlaca bastırmadan cildinize masaj yapın ve suyla durulayın. Burada maksat bir daha biriken kalıntıların dışarı çıkmasını sağlamak.

4. ADIM

Günlük cilt bakımında hangi eserleri kullanmayı seviyorsanız kullanabilirsiniz. Fiddy’nin emeli gözenekleri temizlemek ve cildi derinlemesine arındırmak. Cildinizi temizledikten daha sonra dilediğiniz eseri kullanın. Tonik, bitki suyu, serum, nemlendirici… Olağanda hangi hedefe yönelik eserler kullanıyorsanız bu aşamada kelam sizde. Bizim teklifimiz ise sıkılaştırıcı bir tonik ve akabinde çevresel kirden koruyan bir kremden yana

Etiketler

bakım cilt fiddy hoşluk metod