Hayallerinize yeni dönemde adım atın!

Leila

Global Mod
Global Mod
Dünya trendlerini cazip fiyat avantajıyla bayanların beğenisine sunan Butigo, şıklığından ödün vermeyenlerin hayallerini yansıttığı 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’yla dikkatleri üzerine çekiyor.

Butigo’nun bahar koleksiyonunda pastel, dore ve lameler ön plandayken; yaz koleksiyonunda ise metal boncuk ve trok bilgileri dikkat çekiyor. Çok yakında hayata geçecek www.butigo.com.tr ise en argümanlı modelleri, dizayncı işbirlikleri ve alışveriş kolaylığı ile moda severlerin karşısına çıkacak.

Farklı bayan profillerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonu ile dikkat çeken Butigo, şıklığı ve feminenliği tüm dizaynlarına yansıtıyor. Dönem trendlerini yansıtan modelleri bayanlara ulaşılabilir fiyatlarla sunan Butigo bahara; pastel tonlar, pembeler, dore ve lamelerle merhaba diyor. Yaz mevsimi ile bir arada Butigo’nun; troklu, incili, ışıltılı, metalik ve 3d modellerin yanı sıra dünya trendi “feminen” sneaker’ları üslup sahibi bayanların tercihi olacak. Yeni dönemle bir arada epey yakında hayata geçecek “www.butigo.com.tr” ise argümanlı modelleri ve dizayncı işbirlikleriyle moda severlerin beğenisine sunulacak.

Hem gündüz tıpkı vakitte gece için şık alternatifler sunan marka, dizaynlarında bayanların farklı usul ve kombinlerle kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor. Butigo’nun 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda; zincir-zımba-metal ayrıntılar, bant oyunları, ışıltılar ve metalik tesirlerin hâkimiyetindeki onlarca modelin yanı sıra şık dokunuşlu nakış işlemeli ve military modeller de yeni dönemin alternatifleri içinde yerini alıyor. Butigo; zımba, toka, taş, boncuk ve 3d ayrıntılarla süslenen sandalet ve terlik modelleriyle de yaz döneminde çok argümanlı.

Butigo 2018 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda yer alan şık ve havalı sneaker’lar ise, etkin ömürle birlikte rahatlığı ön planda tutan bayanlara hitap ediyor. Gün geçtikçe topuklularını bir kenara bırakıp, hem trend hem konforlu sneaker’ları yeğleyen bayanları, yeni dönemde birbirinden stil modeller karşılıyor. Artık yürüyüşe, alışverişe, işe yahut gece cümbüşüne sneaker‘la gitmek mümkün. Günün her saatinde her stil kıyafete uygun Butigo’nun feminen sneaker’ları da yeni dönemle bir arada epeyce daha havalı ve heybetli. Yeni dönemde konforun en cool hali olan Butigo’nun siyah/gri simli yıldız ve taş ayrıntılı çorap sneaker’larını, bayanlar ister etek ister pantolonlarıyla kombinleyerek tarzlarıyla fark yaratacaklar. Butigo’nun kalın tabanlı sneaker’ları ise 2018 yılının en trend sokak adımlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Butigo’nun yeni koleksiyonu, birfazlaca farklı usulü bir ortaya getiren yüzlerce modeliyle kentli bayanın çağdaş usulüne hitap ediyor. Dönemin en öne çıkan trendlerinden biri olan ‘metal etki’, Butigo’nun parlak ve ışıltılı gereçlerin bir ortada kullanıldığı kalın tabanlı modelleriyle kendini gösteriyor. Butigo’nun spor taban sandaletleri ise birbirinden argümanlı dizaynları ile vaktin moda çizgisini taşıyor.