Oyuncu Yağmur Ün anne oldu (Ünlülerin merak edilen çocukları)

bencede

New member
‘Alemin Kralı’dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Yağmur Ün, geçtiğimiz aylarda DR. Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturdu.

ANNE OLDU

Sessiz sedasız evlenen çiftin kızları 16 Aralık’ta dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, bebeğiyle fotoğrafını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“NE DAYANILMAZ SERÜVENDİ AMA”

Yağmur Ün, paylaşımına eşini etiketleyerek “Su Diana Ergezen.16 Aralık 2022. Ne harikulade serüvendi fakat… Tüm süreçte yanımızda olan ben ne desem kendisini sözlere sığdıramayacağım tabibimiz ve değerli dostumuza ne kadar teşekkür etsem az. Ve hayatımın aşkı. Güzel ki” notunu düştü.

2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile evlenip Amerika’ya yerleşen oyuncu Ceyda Ateş, 2020’de kızı Talia’yı kucağına almıştı. Ailesiyle keyifli anlarını sık sık takipçileriyle paylaşan Ateş’in kızı 2 yaşına bastı.

Talia’ya elleriyle pasta yapan Ceyda Ateş, doğum günü partisinden fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Ünlü isim, yayınladığı karelere “Geleceğini oluşturacak her yeni günün bundan evvelki günden daha hoş geçsin. Bizim ömrümüze yeterli ki geldin yer elması. Baban ve ben her daim gerinde olacağız. Uygun ki doğdun Taçum. Yer elması 2 yaşında” notunu yazdı.

Emine Ün’ün, Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay 18 yaşına bastı. Emine Ün, kızının yeni yaşını Instagramhesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı.

Ünlü oyuncu, kızına; “Benim çiçeğim, hayatımın manası, iyikim. Varlığına şükrettiğim. Benim hoş kızım seni epeyce seviyorum. Kalbinden geçen en hoş dileklerinin gerçek olduğu, mükemmel yaşların olsun. Daima sıhhatle daima sevinçli bir ömür diliyorum. Düzgün ki doğdun” diye seslendi.

Emre Kınay ise “Benim küçük kızım büyüdü bugün 18 yaşında… Nefes alma niçinim. Gayretimin kaynağı. Bu dünyayı katlanabilir kılan tek sebep. Seni hayli seviyorum aşkım kızım. Doğum günün kutlu olsun her şeyim” iletisini yayınladı.

Joseph Baena

Terminatör’ün yıldızı Arnold Schwarzenegger’in 22 yaşındaki oğlu Joseph Baena babasının müsaadeden gidiyor. Joseph, tıpkı babası üzere geliştirdiği bedeninin fotoğrafını babasının meşhur pozunu taklit ederek toplumsal medyada paylaştı.

Arnold Schwarzenegger

Gisele Bündchen eşi Tom Brady, oğlu Benjamin Brady

Ve çiftin kızları Vivian Lake Brady

Adele ve oğlu Angelo Adkins

Tom Cruise-Katie Holmes, kızları Suri Cruise

Adriana Lima

Ünlü model Adriana Lima, 2009’da evlenip 7 yıl evli kaldığı basketbolcu Marko Jaric’ten olan çocukları Valentina Lima Jaric ve Sienna Lima Jaric ile paylaşımda bulundu.

Ben Affleck ve Jennifer Garner’in çocukları

Nurgül Yeşilçay ve Osman Nejat Özer

Nurgül Yeşilçay oğluyla fotoğrafını “Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim. Korkmuyorum canım ne alakası var” notuyla paylaştı.

Arzum Onan ve oğlu Can Aslantuğ

Şükran Ovalı ve Caner Erkin, kızları Mihran Ela’nın birinci yaş gününü yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Doğum günü fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Şükran Ovalı şu iletisi yayımladı:

“Kızım… Daha gelmeden ismin geldi, daha sonra hissin geldi… Mihran’ım can kesimim… Geldiğin an aşık oldum sana! Ömrümün geri kalanında en epey seni sevecek olmak, ne hoş bir hafifçelik hissettirdi bana… Tarifsiz bir sevgi. Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ… Su üzere hissettim kendimi, daima yeşerten bir hayat üzere sayende bir daha keşfettim her şeyi… bir daha başladım… bir daha doğdum seninle. Düzgün ki doğduk.”

“Seni büyürken görmek en hoş hayalim. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, epey sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin. Güzel ki bizimlesin, uygun ki bizi seçtin… Hiç unutma; seni sen olduğun için daima seveceğiz, bir an bile vazgeçmeden… Sağlıklı yaşlara!”

Doğa Rutkay

Doğa Rutkay, YouTube kanalında ikizleri Rutkay ve Piraye’yi hayata nasıl hazırladığını anlattı. Bebeklerine paylaşmayı öğrettiğini söyleyen oyuncu, “Baskı yapmıyorum, özgür bırakıyorum. Mahzurları aşmayı öğretiyorum. Tabiatın bütün hislerini hissedebilecekleri biçimde, köydeki bebekler üzere büyütmeye çalışıyorum” dedi.

Athena Gökhan-Melis Ülken çiftinin kızı Ayşe Derya

Tuba Büyüküstün’ün boşandığı meslektaşı Onur Saylak’ın kızları Maya Saylak, Toprak Saylak

Meryem Uzerli ve kızı Lara

Üçüncü bebeğini 2017’nin son günü dünyaya getiren ünlü oyuncu Jessica Alba, bebeğiyle bir arada birinci defa fotoğraf paylaştı.

36 yaşındaki Alba, Hayes Alba Warren ismini verdiği oğluyla Instagram’a yüklediği karesine, “Bu anın bitmesini istemiyorum” notunu düştü.

2008 yılında nikah masasına oturan ABD’li oyuncu Jessica Alba, üretimci Cash Warren ile dünyaevine girmişti.

Kim Kardashian ve Kanye West’in oğlu Saint

Ve kızları North West

Adriana Lima kızları Valentina Lima Jaric, Sienna Lima Jaric

Miranda Kerr-Orlando Bloom, oğulları Flynn Christopher Bloom

Violet Anne Affleck

Seraphina Rose Elizabeth Affleck

Samuel Garner Affleck

Eva Mendes eşi Ryan Gosling, kızları Esmeralda Amada Gosling

Alessandra Ambrosio eşi Jamie Mazur, oğlu Noah Phoenix Ambrosio Mazur ve kızı Anja Louise Ambrosio Mazur

Mila Kunis ve eşi Ashton Kutcher kızları Wyatt Isabelle Kutcher

Oğlu Dimitri Portwood Kutcher

Blake Lively eşi Ryan Reynolds çocukları Ines Reynolds ve James Reynolds

Madonna ve çocukları

Lourdes Maria Ciccone Leon

Rocco Ritchie

Salma Hayek eşi François-Henri Pinault kızı Valentina Paloma Pinault

Arnold Schwarzenegger’in çocukları

Patrick Schwarzenegger

Katherine Schwarzenegger

Joseph Baena

Christina Schwarzenegger

Christopher Schwarzenegger

David Beckham ve eşi Victoria Beckham’ın dört çocuğu var.

Brooklyn Beckham

Romeo James Beckham

Cruz Beckham

Harper Seven Beckham

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin üç öz üç evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunuyor.

Shiloh Nouvel

Vivienne Marcheline

Knox Leon

Pax Thien

Zahara

Maddox

Vanessa Paradis-Johnny Depp, kızları Lily-Rose

Tom Hanks ve çocukları

Chet Hanks

Truman Theodore Hanks

Colin Hanks

Elizabeth Hanks

Jennifer Lopez kızı Emme Maribel Muñiz ve oğlu Maximilian David Muñiz

Elizabeth Hurley ve oğlu Damian Hurley

Jessica Alba eşi Cash Warren, kızları Honor Marie Warren ve Haven Garner Warren

Cindy Crawford eşi Rande Gerber, kızı Kaia Gerber oğlu Presley Walker Gerber

Acun Ilıcalı ve kızları: Leyla Ilıcalı, Yasemin Ilıcalı, Melisa Ilıcalı

Ve en büyük kızı Banu Ilıcalı

Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali Ergenç

Buse Terim ve kızı Nil

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu oğlu Kemal

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra

Pelin Karahan eşi Bedri Güntay ve oğlu Ali Demir

Sibel Can ve kızı Melis

Petek Dinçöz eşi Serkan Kodaloğlu ve oğlu Aslan

Emre Altuğ-Çağla Şikel, oğulları Uzay ve Güney

Bülent Emrah Parlak ve eşi Burcu Gönder

Çiftin kızı Lisa

Nil Karaibrahimgil’in oğlu Aziz Arif

Alp Kırşan eşi Zeynep Dörtkardeşler, oğlu Efe Kırşan

Demet Şener-İbrahim Kutluay kızı İrem ve oğlu Ömer

Özgü Namal ve oğlu Nefes

Gülben Ergen ve oğulları: Atlas Erdoğan, Güney Erdoğan, Ares Erdoğan

Demet Akalın-Onur Kurt

Kızları Hira

Pascal Nouma kızı Marin Nouma

Bülent Serttaş (sağdan) oğlu Buyruk eşi Selvi Serttaş kızı Miray oğlu Bahadır.

Tamer Karadağlı-Arzu Balkan

Kızı Zeyno Karadağlı

Erdal Beşikçioğlu ve kızı Derin

Işın Karaca’nın kızı Mia

Günay karacaoğlu-Şevket Çoruh ve kızı Gülenay

Kutsi ve kızı Ceylin

Nilüfer ve kızı Ayşe Nazlı

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan çiftinin kızı Su Atacan

Şevval Sam-Metin Tekin

Oğulları Tarık Buyruk Tekin

Wilma Elles eşi Kerem Göğüş, ikizlerinden erkeğin ismi Milat Aristo Kerem, kızın da Melodi Bita Oleka

Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin

Rüştü Reçber eşi Işıl Reçber oğlu Mehmet Burak, kızı Tuana

Mahmut Tuncer eşi Işıl Tuncer

Çiftin kızları Gizem Tuncer

Ebru Gündeş kızı Alara

Emre Kınay-Emine Ün

Kızı Duru Kınay

Hamdi Alkan-Canan Hoşgör

Kızı Zeynep Alkan

Ceyda Düvenci eşi Bülent Şakrak

Çiftin oğlu Okan Ali

Zuhal Olcay-Zafer Olcay