“Ben eşcinselim ve artık saklanmak istemiyorum”

sosyolog

Global Mod
Global Mod
Futbolcu, “Herkes gibi ben de hayatımı özgürce, korkusuz, önyargısız, şiddetsiz ama sevgiyle yaşamak istiyorum” dedi.

İle ilgili Federica Palman Yayınlanan 13 Şubat 2023

Yakup JanktoÇek orta saha oyuncusu Sparta Prag, Getafe’den kiralıkyapmaya karar verdi dışarı çıkıyor sosyal profillerinde.

Jankto da bir süre İtalya’da forma giydi. Ascoli, Sampdoria ve Udinese.

Jakub Jankto çıkıyor: “Hayatımı özgürce, aşkla yaşamak istiyorum”

Ben eşcinselim ve artık saklanmak istemiyorum. Herkes gibi benim de güçlü yanlarım, zayıf yanlarım var. Ailem var, arkadaşlarım var, her zaman en iyi şekilde, ciddiyetle, profesyonellikle ve tutkuyla yaptığım bir işim var. hepsi gibi Ben de hayatımı özgürce, korkusuz, önyargısız, şiddetsiz ama sevgiyle yaşamak istiyorum.“, Jakub Jankto yazdı.

Futbol dünyasının desteği: “Asla kim olduğunuzdan korkarak yaşamayın”

Futbol dünyasından Jakub Jankto’ya çok sayıda destek mesajı geldi.”Asla kim olduğunuzdan korkarak yaşamayın. Biz seninleyiz, Jankto,” diye yazdı Milano resmi Twitter profilinde.

Birçok kişi bunun yerine futbolcunun paylaşımının altına yorum bırakmayı tercih etti. Orada juventus basitçe cevap verdi bir gökkuşağı ve bir kalp.

“Hepimiz seninleyiz Jakub. Futbol herkes içindir“, yazdı FIFA.

“İyi Yakup. Sen gerçek bir ilham kaynağısın, Avrupa futbolu seninle” yorumunu yaptı Uefa. “Cesur”Eski futbolcu yanıtladı Claudio Marchisio, bir alkış turu ekledi. “FC Bayern’den herkesten saygı ve destekJakub, ”diye yazdı Bayern Monako.

Ayrıca okuyun: Eski futbolcu Jason Bowen’ın çilesi

Ayrıca okuyun: Ölü Elena Fanchini, Goggia: “Ağlayarak tüketildi”