“Bir şey bildiğini söyleyen hiçbir şey bilmiyor”

sosyolog

Global Mod
Global Mod
Ferrari’nin eski CEO’su ve genel müdürü Jean Todt, Schumacher hakkında konuştu.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 2 Nisan 2023

Jean TodtFerrari’nin eski CEO’su ve genel müdürü, eşi ve hayatı hakkında konuştu michelle yeohOscar ödüllü Michael Schumacher, Corriere della Sera ile yaptığı röportajda.

Jean Todt, hayatı ve eşiyle ilgili açıklamalar

Ferrari’nin eski CEO’su ve genel müdürü, Jean TodtCorriere della Sera’ya özel hayatından ve iş hayatından bahsettiği bir röportaj verdi. eşi Michelle YeohEverything Everywhere All at Once’da En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazanan . “Hayat bölümlerden oluşur. Benimkinde Peugeot, Ferrari ve Fia ile olanlar oldu. Ve şimdi kendimi Birleşmiş Milletler özel elçisi olarak karayolu güvenliğine adıyorum, yollarda ‘sessiz salgın’ ile mücadele etmemiz gerekiyor. Çözüm aramak için dünyayı dolaşıyorum. Ve evimde sahip olduğum yeni dünya şampiyonunu kutluyorum: partnerim” beyan etti Jean Todt.

F1’deki birçok kişi beni özlüyor mu? İçeride birkaç kişi duyuyorum. Stefano Domenicali: 16 yıl boyunca benim işbirlikçim olduktan sonra bir arkadaş oldu. Oğlum Nicolas, artık onun gölgesi olmadığım için mutluyum. Yardımdan çok baş belasıydım. Hayat bölümlerin birbirini izlemesidir, bunu bir belgeselde anlattım ve sonra bir kitap da çıkacakTodt daha sonra Oscar gecesinin bir Dünya Kupası kazanmak gibi olduğunu açıkladı.İsmini söyleyince çok sevindim. O zamanlar ilk Asyalı aktris olan Michelle’in çabalarını biliyorum… Kulağına şöyle fısıldadım: ‘Michael’ı (Schumacher, ed) 2000 yılında Suzuka’ya götürdüğüm zamanki duygunun aynısını hissediyorum’. Tarih yazıyordu. Bu yüzden ailede yeni bir dünya şampiyonumuz var diyorum.” ekledi.

Jean Todt, Schumacher hakkında: “Bir şey bildiğini söyleyenler hiçbir şey bilmiyor”

Onu rahat bırakalım, Corinna ve çocuklarının mahremiyet isteklerine saygı gösterelim, o kazanın sonuçları olduğunu biliyoruz. Bir şey bildiğini söyleyen kimse hiçbir şey bilmiyor. Her zaman onu görmeye giderim. O ve ailesi benim ailem” beyan etti Jean Todt Açık Michael Schumachermevcut Formula 1 hakkında konuşmadan önce.Yenilmez Red Bull? Çok güçlü ama bir de Aston Martin var: her geçen yıl en çok büyüyen o.” beyan etmiştir.”Doğru insanları elde etmek ve onları doğru yere koymak için zaman ve iyi kararlar. Sadece teknisyenler değil. Her alanda en iyiye sahip olmak şarttır. Bir şirket ön kapı tarafından değerlendirilir. Bu arada telefona bir operatör cevap veriyor. En iyilerini alıp verimli bir ortam yaratarak koordine etmelisiniz.Ferrari’ye en iyisini dilediğini belirterek sözlerine ekledi. Jean Todt Verstappen’den de bahsetti. “Çabuk, küçük hatalar yap. Michael gibi bir dövüşçüdür. Ama insani düzeyde, Max’i onu yargılamak için çok az tanıyorum. Michael koşarken biraz kendini beğenmiş ve iğrenç görünebilirdi ama bu onun utangaçlığını gizlemeye yarayan bir tavırdı. Alçakgönüllüydü, kendini hep sorgulardı. Bizim yüzümüzden Silverstone’da frenler başarısız olduğunda bile takımı asla suçlamadı. Karşılaştırma yapmıyorum ama o ve Max’in ortak bir noktası var: En iyi takım için yarışıyorlar ve bu yardımcı oluyor”diye bitirdi.