FIA’da yas tutan Başkan Ben Sulayem’in oğlu hayatını kaybetti

sosyolog

Global Mod
Global Mod
FIA başkanı Ben Sulayem’in oğlu Saif Muhammed bin Salim’e veda. Genç adam bir araba kazasında öldü.

İle ilgili Mutlu Emmanuel Paolo de Chiara Yayınlanan 9 Mart 2023

Otomobil dünyası yasta Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) başkanı Ben Sulayem’in oğlunun ortadan kaybolması. Genç kurban sadece 29 yaşındaydı ve bir kazada öldü.

FIA’da yas tutan Başkan Ben Sulayem’in oğlu hayatını kaybetti

Saif Muhammed bin Salim öldü. Üzücü duyuru, Emirates Otomobil Federasyonu tarafından yapıldı. Ölüm meydana geldi 7 Mart 2023 Salı, Dubai. Bin Salim çok gençti ve motorlara tutkundu. 2016 ve 2017’de Formula 4 şampiyonasına katıldı. Birleşik Arap Emirlikleri’nde. Genç bin Salim, babasının FIA başkanlığını üstlendiği 2021 yılından bu yana, ona sık sık otomotiv etkinliklerinde eşlik ediyor ve otomobil dünyasının tanınan bir yüzü haline geliyor.

Emirates Otomobil Federasyonu’ndan taziye yazısı

Genç adamın ölümü bir yol kazasının neden olduğu, adı geçen Emirates Otomobil Federasyonu’nun yürek burkan sözleriyle duyuruldu. Federasyonun sosyal hesaplarında şunlar yazıyordu:

“Emirates Otomobil Organizasyonu, Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Saif Muhammed Ahmed bin Salim’e, oğlu Saif Muhammed bin Salim’in ölümü nedeniyle en derin taziyelerini sunar.”