Juventus-Nantes öncesi Ganago için yas tutan kızı Chloe öldü: “Kimse böyle acı çekmemeli”

sosyolog

Global Mod
Global Mod
Nantes’li futbolcu Ignatius Ganago’nun 5 yaşındaki kızı aniden hayatını kaybetti: Sporcunun acısı sosyal medyaya yansıdı.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 17 Şubat 2023

Trajik bir yas futbolcuyu mahvetti Ignatius Ganago Juventus-Nantes maçından kısa bir süre önce 5 yaşındaki kızı aniden hayatını kaybetti.

Juventus-Nantes’ten önce Ganago için yas tutan kızı Chloe öldü

futbolcunun kızı Ignatius Ganago, bir transalpin forvet, Juventus-Nantes arifesinde trajik bir şekilde öldü. Aslen Kamerunlu olan ve 1999 doğumlu sporcu Torino’da oynayacaktı ancak korkunç yas nedeniyle memleketine dönmek zorunda kaldı. Küçük kız Chloe, şiddetli bir hastalık nedeniyle 5 yaşında aniden öldü.

Korkunç kayıp için duyulan acı, Ganago tarafından sosyal medyada yayınlanan uzun bir mesajla dile getirildi.

Nantes futbolcusu, bebeğiyle birlikte bir fotoğrafına eşlik ederek şunları yazdı: “Sevgili taraftarlar, bu hafta bir kutlama, kıtanın en büyük kulüplerinden birine karşı bir Kupa maçı oynama fırsatı olması gerekiyordu. Ama benim için bu duygu ne yazık ki çok uzak görünüyor. Dünyam çöktü ve hiçbir ebeveynin yaşamaması gereken şeyler yaşıyorum.”

“Kimse böyle acı çekmemeli”

Ganago ve ailesine yakınlığını ifade eden birçok kişi vardı. gösteren herkese dayanışma Saldırgan, korkunç yas için özel olarak teşekkür etmek istedi. “Bildiğin gibi kızım artık yok. Ama derin üzüntümle, size, Nantes, Lens, Nice hayranlarına ve ayrıca tüm diğerlerine, birçok mesajınız için büyük bir teşekkür etmek istiyorum. Doğrudan kalbime gidiyorlar.

Ayrıca FC Nantes’e ve eski kulüplerim RC Lens ve OGC Nice’e destekleri için teşekkür etmek istiyorum. Sözlerinin sıcaklığı sayesinde ailem ve ben birbirimize destek olabildik. Bu paha biçilemez ve asla unutmayacağım bir şey” diye yazdı.

Son olarak, Ganago’nun uzun mesajı, dikkatleri tekrar kızına çekerek bitiriyor: “Tanrıya şükür, cenaze Küçük Chloe’m çok iyi gitti, artık huzur içinde yatabilir.

(Bugün bir baba için en korkunç sınavı geçtiğimi fark ettim, artık hiçbir şey bana dokunamaz, canımı yakamaz). Küçük prensesim, Rabbimizin yanında olan sizler, babanızın onunla gurur duymanız için daha çok mücadele edeceğini bilin.”

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Ganago Ignatius 9️⃣ (@ikg37) tarafından paylaşılan bir gönderi