Leclerc öfkeli, konuşmasının açıklanmasının ardından patlama oldu

sosyolog

Global Mod
Global Mod
Charles Leclerc, Monegasque adresinin halka açıklanmasının ardından uzun patlamanın ortaya çıktığı Instagram’da öfkeli

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 9 Nisan 2023

tek ol Spor yıldızı kesinlikle avantajları olacak, ancak her şey pembe değil, örneğin Charles Leclerc öfkeli bir paskalya geçirmek ve ondan sonra serbest bırak adresini açıkladı. İyi Ferrari sürücüsü, yaşadığı yerin yayınlanmasının ardından hayranlarını mahremiyetine saygı duymaya davet ettiği bir gönderi yayınladı. Hiç bir şey daha çok imza bu nedenle, ancak ana akım idoller için gerçek kuşatma operasyonları ve kesinlikle ben Formula 1 sürücüleri onlar bir istisna değildir.

Leclerc’in adresi açıklandı

Örneğin, Ferrari pilotu Charles Leclerc’in zamanı geldi. Instagram’da itirazda bulunun destekçilerine. Amaç, belirli limitlerin aşılmasını önlemektir. Ve Monegasque koşucusu tarafından Instagram hikayelerinde yayınlanan mesaj açık: Charles hayranlarını gelmemeye davet etti. özel evini aramak için Monte Carlo’nun adresi bir şekilde kamu malı olduktan sonra. “Herkese merhaba. Son aylarda ev adresim herkese açık hale geldi nedense birçok insanı buna yönlendiren dairemin altında topla, zilimi çalıyor ve fotoğraf ve imza istiyor. Her zaman yanında olmaktan gerçekten mutlu olmama ve desteğin için gerçekten minnettar olmama rağmen, lütfen mahremiyetime saygı duymak ve evime gelmemek”.

“Eve gelirsen aşağı inmem”

Sonra söz: “Emin olacağım beni sokakta veya parkurlarda gördüklerinde herkesin durması için, ama beni evde görmeye gelirsen aşağı inmem. Hem şahsen hem de sosyal medya aracılığıyla desteğiniz benim için çok şey ifade ediyor, ancak aşılmaması gereken bir çizgi var. herkese mutlu paskalyalar”.