“Onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum ve sokakta yaşıyorum”

sosyolog

Global Mod
Global Mod
Juventus’un babası ve milli forvet oyuncusu Moise Kean, oğluyla olan ilişkisinden bahsettiği şok edici bir röportaj yayınladı.

İle ilgili Yakup Romeo Yayınlanan 24 Mart 2023

Biorou Jean Keanyetenekli babası juventus forvet 2000 sınıfı Moise Keanhakkında konuştuğu şok edici bir röportaj verdi. oğul ile ilişki ve Juventus kulübü ile özel bir sohbet.

Juve, Kean’in babasının saldırısı: “Onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum”

Bioru ‘ ile temasa geçildijuvenews.eu‘ ve uzun bir süre kendini bıraktı patlama Ona doğru oğul ve doğru juventus: Moise kesinlikle benim oğlum ama onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum.. ile konuşmaya çalıştım juventusBaşkan yardımcısına gittiğimde Pavel Nedvedama o sohbetin devamı gelmedi”.

Kean’in babasının yaşam koşulları

bu noktada, Ken’in babası kimsenin beklemediği bir itirafta bulundu: Bir aydan fazladır evsizim. Oğlumla ilgili bilgileri kimseye, ne gazetecilere, ne de topluma vermek gibi bir niyetim yok. Kimse beni umursamadıBunu başkaları için yapmaya başlamayacağım. Şu an sokaktayım, kendimi düşünüp bir çatı bulmalıyım.ve kimin benden daha iyi durumda olduğuna dair bilgi ve yargıda bulunmamak. Fossano belediye başkanı zorluklarımı biliyor ve benim için bir ev arıyor, ondan onay isteyebilirsiniz.”